6 ČERVENCOVÝCH KNIH, NA KTERÉ SE TĚŠÍME NEJVÍC


Červenec, to je sluníčko, koupání a odpočinek – nejlépe s dobrou knihou! A protože si léto bez knih nedokážeme představit, vybrali jsme 6 knižních novinek, na které se v červenci těšíme nejvíc!

STROM DUCHŮ

Barbara Erskinová je zpět! Když Ruth v pozůstalosti po rodičích najde starý deník a zaprášené dopisy, noří se do minulosti své rodiny čím dál tím hlouběji. Ukazuje se totiž, že její rodina skrývá jedno velké tajemství… Každá kniha Barbary Erskinové je velká událost a tahle je navíc mimořádná tím, že se v ní autorka zabývá historií své rodiny!

 

VYVRHEL

Dva nejlepší kamarádi. Dva světy. Jedna tragédie, která změní vše. Autorka bestselleru Spálená obloha a Dokonalá se vrací s thrillerem, který ukazuje, že i zdánlivě nevinná klukovina může přerůst v ošklivý konflikt mezi dospělými!

 

RŮŽE BÍLÁ, ČERNÝ LES

Píše se rok 1943. Když Franka v závějích sněhu uprostřed temného lesa v Německu najde zraněného parašutistu v uniformě Luftwaffe, něco se jí nezdá. Proč zraněný ze spánku mluví anglicky? Franka taky není úplně ukázková občanka Třetí říše, proto muže odtáhne do své horské chaty. Tam ho musí přesvědčit, aby jí důvěřoval, než bude příliš pozdě. Gestapo má totiž oči a uši všude!

 

TMA MEZI HVĚZDAMI

Nová sbírka básní Atticuse, nejúspěšnějšího básníka současnosti. Stejně jako v jeho předchozí knize Láskou ji nespoutáš se i v této novince můžete těšit na nádherné verše, fotografie a obrázky, které vás zahřejí u srdce, potěší i inspirují!

 

ZÚČTOVÁNÍ

Některé zločiny se zapíšou do historie… Válečný hrdina Pete Banning jednoho dne vstane a spáchá vraždu, která šokuje i otrlé muže zákona. Na otázku proč to udělal, odpovídá jedinou větou: „Nemám k tomu co říct.“ Nový právnický thriller Johna Grishama patří k tomu nejlepšímu, co tento mistr dosud napsal!

 

 

DOSPĚLÍ A TI DRUZÍ

Když se rozvedení manželé dohodnou, že kvůli sedmileté dceři stráví Vánoce spolu, od začátku je jasné, že z toho bude malér. Každý si totiž s sebou přiveze nového partnera a s tím, jak se lahve vína vyprazdňují, ven vyplouvají tajemství, která měla zůstat pečlivě skrytá… Román Dospělí a ti druzí je zábavná letní oddechovka, kterou doporučujeme podávat s vychlazeným drinkem!