6 SRPNOVÝCH NOVINEK, KTERÉ SI NENECHTE UJÍT!


Ať už hledáte čtení na dovolenou nebo naopak potřebujete uniknout od každodenních starostí do dobrého příběhu, tady máte tipy na šest nejlepších knih, které v srpnu vyjdou!

NEVÍTANÝ HOST

Dlouho očekávaná novinka od Shari Lapeny, autorky bestsellerů Manželé odvedle a Někdo cizí v domě, stoprocentně zaujme i čtenáře Agathy Christie. Thriller Nevítaný host je totiž taková pocta královně krimi. Jedno odlehlé sídlo, deset hostů a nejprve jedna podezřelá smrt… a poté další! Nemůžeme se dočkat, až se začteme!

 

SESTRY SPRINGOVY

Anna Todd, autorka fenomenální série After, se vrací s romantickým příběhem, který je nadčasový. Čtyři sestry, na první pohled tak podobné, ale povahou každá jiná, s rozličnými sny a plány. Kam je osud zavede? Krásný příběh o dospívání se sourozenci, prvních láskách a hledání svého místa na světě…

 

ĎÁBLOVO DÍLO

Byli varováni, aby mrtvé nechali spát… Když se kvůli stavbě metra začnou vykopávat hroby na kodaňském hřbitově, vzbudí to nejen vlnu nevole, ale zřejmě taky pradávné zlo. Nejprve totiž brutální smrtí zahyne jedna z odpovědných žen, později se objeví případ posedlosti ďáblem… Vzbudili dělníci něco, co mělo zůstat pohřbené, nebo je vrah z masa a kostí? Mrazivý thriller, který upoutá hned od první kapitoly!

 

NEJJASNĚJŠÍ SOUMRAK

Připravte si kapesníčky! Pokračování románu Nejtemnější úsvit je opět syrové, drsné, ale i křehké a něžné. Prostě romantický příběh, jak se na léto sluší a patří! Druhý a zároveň finální díl výborné duologie Aly Martinezové!

 

NĚMÝ SVĚDEK

Emma je láskyplná manželka, obětavá matka… a zároveň vražedkyně! Před lety tělo své oběti pohřbila na zahradě, ale když se chce teď její manžel přestěhovat, nezbývá jí než zahladit stopy navždy. Jenže když začne kopat, zjistí, že hrob, kam ukryla tělo, je prázdný… A na světlo začnou vycházet další podrobnosti z Emminy minulosti! Originální psychothriller, od kterého se nejde odtrhnout!

 

BEZNADĚJNÝ OSUD

Dvě ženy. Dělí je více než tři staletí, ale jejich osudy se po nálezu zašifrovaného deníku podivně prolnou… Susanna Kearsleyová je známá autorka pečlivě vyrešeršovaných historických románů. Pokud už jste slupli Strom duchů od Barbary Erskinové, tohle je čtení přesně pro vás!