Autor Hadrového panáka vám napsal dopis!


V poště nám přistál vzkaz pro české fanoušky Hadrového panáka. Nejprve jsme se jej vzhledem k obsahu knihy báli otevřít, ale naštěstí tam byl pouze milý dopis od Daniela Colea. Přečtěte si, co napsal!

Milý čtenáři,

tohle mě donutila napsat moje redaktorka (už zase).

Tyhle věci ona dělá.

Takže… Hadrový panák si vedl vcelku dobře. Zatím vyšel v pětatřiceti zemích a ve většině z nich se dostal na žebříček bestsellerů. Dokonce jsem se kvůli „Hadrákovi“ musel naučit vázat motýlka, aby mě pustili na předávání literárních cen!

Všem čtenářům Hadrového panáka patří moje upřímné poděkování za to, jak jste Wolfovi, Baxterové, Edmundsovi i mně od začátku věřili. Můžu jenom doufat, že si druhý díl Loutkář užijete alespoň stejně. Koneckonců, je to jeden velký příběh (mám to celé promyšlené a myslím, že to je vcelku chytré).

Nebudu lhát, psaní Loutkáře byla noční můra, ale moje redaktorka mě ujistila, že to je zcela normální. Teď, když už to ale mám za sebou, můžu na rovinu říct, jak moc jsem na Loutkáře pyšný. Je akčnější, víc stojí na postavách. Je mnohem temnější a přitom tam najdete i špetku humoru. Už se nemůžu dočkat, co na Loutkáře řeknete!

Takže, milý čtenáři, jeviště je připravené: osmnáct měsíců od dramatického vyvrcholení vražd Hadrového panáka, se znovu setkáváme s vyšetřovatelkou Emily Baxterovou. Nacházíme se v klaustrofobické výslechové místnosti, Baxterová je pošramocená, krvácí, ale jizvy na duši, které v ní zanechaly události Hadrového panáka, jsou mnohem horší…

Máte dost odvahy přečíst si, jak to bylo dál? Loutkář v České republice vychází 1. června!

Váš Daniel Cole