BŘEZEN: do knihkupectví vlezem!


Ne, tyhle knižní novinky tam rozhodně nenecháme! Napínavý thriller, historický román i romantika. Podívejte se na 6 knih, na které se v březnu těšíme nejvíc!

KONEC HRY

Hadrový panák byl začátek. Drsný thriller, který zbořil žebříčky bestsellerů svým zběsilým tempem a šokující zápletkou. Pak Daniel Cole přišel s Loutkářem, který zaskočil i ty nejotrlejší čtenáře. Teď je tady Konec hry, kriminální román, který začíná podivnou vraždou v pokoji zamčeném zevnitř… A pozor! Knihu si budete moct nechat podepsat, v Praze a v Brně se totiž chystá autogramiáda Daniela Colea!

 

DOKONALÁ MANŽELKA

Psychologický thriller Ta přede mnou nám pořádně pocuchal nervy! Pokud vám to překvapivé finále taky nedalo spát, tak si rozhodně nenechte ujít ani autorovu novinku. Dokonalá manželka opět kombinuje prvky, které z románu Ta přede mnou udělaly perfektní čtení: na první pohled dokonalý život, krásný dům a jeho obyvatelé, kteří ale ve skutečnosti skrývají temné tajemství… Tohle bude pecka!

 

NAJDI REBECCU

Co všechno byste byli ochotni udělat pro lásku svého života? Aby našel Rebeccu, kterou nacisté odtáhli do koncentračního tábora, narukuje Christopher do SS a stane se dozorcem v pekle – v polské Osvětimi. Nezapomenutelný příběh od autora bestselleru Růže bílá, černý les chytne za srdce všechny čtenáře!

 

STRUNY LÁSKY

Nikdo nepíše romantické příběhy jako Samantha Youngová! Jiskřivé jako šampaňské, okořeněné vtipem a přitom citlivé. Struny lásky vyprávějí zamilovaný příběh zpěvačky a manažera hudebního vydavatelství. Sexy příběh, ke kterému se budete s chutí vracet!

 

ŠVÁB

„Když se Jim Sams jednoho rána probudil, zjistil, že se proměnil v nestvůrnou obludu – v britského premiéra.“ Ian McEwan nezvykle zabrousil do vody politické satiry a ve svém nejnovějším románu si dělá otevřenou legraci z chaosu kolem Brexitu. K ruce si přitom bere nejznámější dílo Franze Kafky – Proměnu!

 

CO JSME SI NIKDY NEŘEKLI

Může přátelství zachránit život? Román Yasmin Rahmanové se stal mezi mladými čtenáři hitem a teď vychází i v češtině! Poutavý příběh o problémech s depresí, úzkostmi a dospíváním mladým čtenářům představil hrdinky, které si prostě nelze nezamilovat! Navíc ta obálka je prostě nádherná!